Wynajem Pracowników

Wynajem pracowników w naszej firmie odbywa się na jasnych, ustalonych wcześniej zasadach tak, aby obie strony odczuwały korzyści i satysfakcję.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że polscy przedsiębiorcy nie zawsze skłonni są zatrudniać pracowników ze Wschodu w swojej firmie w ramach standardowej umowy o pracę czy w oparciu o umowę zlecenie. To rozwiązanie mało korzystne chociażby dla firm, w których mamy do czynienia z pracą sezonową.

Z tego też właśnie powodu zdecydowaliśmy się na wdrożenie innego rozwiązania, którym jest wynajem personelu. Pozwala ono na manewrowanie liczbą personelu w firmie – bez długoterminowych zobowiązań i nadmiernych obowiązków nałożonych na naszych Klientów w związku z wynajmem pracowników ze Wschodu.

W ramach wynajmu pracowników sami zajmujemy się ich rekrutacją, sprawdzaniem zdolności do pracy i potencjalnych korzyści płynących ze współpracy – zarówno dla przedsiębiorstw, jak i naszych sąsiadów ze Wschodu, którzy poszukują pracy w oparciu o przejrzyste warunki zatrudnienia.

WYNAJEM PRACOWNIKÓW

wynajem pracowników

Firmy, które korzystały z naszego wynajmu pracowników.

Wynajem pracowników

Wynajem pracowników

Wynajem pracowników

Wynajem pracowników

Wynajem pracowników

Wynajem doświadczonych pracowników

Wynajem
elektromonterów

Wynajem
zbrojarzy

Wynajem
cieśli

Wynajem
brygadzistów

Wynajem
wykończeniowców

Wynajem
magazynierów

i wielu
innych…

Zaufały nam setki firm. I wiesz co?… Ty też nie pożałujesz. Z nami wszystko jest przejrzyste, zrozumiałe i to nas wyróżnia na tle konkurencji.

Pracownicy z Ukrainy wynajem

Pracownicy z Kazachstanu wynajem

Pracownicy z Białorusi wynajem

Jesteśmy licencjonowaną agencją pracy o numerze 16972 wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia.