Pracownicy ze wschodu

Wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy ze wschodu idealnie uzupełnią Twoją kadrę pracowniczą. Skuteczne rozwiązanie przy jednoczesnej minimalizacji kosztów.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom polskich pracodawców, którzy często decydują się na zatrudnienie w swoich firmach pracowników ze Wschodu. Dzięki temu ograniczają koszta i wzbogacają swój zespół o solidny i wykwalifikowany personel. Dostarczmy elastycznych rozwiązań, spośród których na uwagę zasługuje głównie wynajem pracowników ze wschodu. Działamy zgodnie z prawem polskim i europejskim, ułatwiając naszym klientom zarządzanie zasobami ludzkimi w ich firmie. Stawiamy na przejrzyste warunki współpracy i jakość świadczonych usług.

Z tego też powodu skrupulatnie przeprowadzamy rekrutację zgłaszających się do nas pracowników ze wschodu. Sprawdzamy ich kwalifikacje i kierujemy do pracy w oparciu o posiadane umiejętności i udokumentowane doświadczenie. Poszukujesz pracowników ze Wschodu? Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, co możemy Ci zaproponować.

WYNAJEM PRACOWNIKÓW

Pracownicy ze wschodu

Firmy, które korzystały z naszego wynajmu pracowników ze wschodu.

Pracownicy ze wschodu

Pracownicy ze wschodu

Pracownicy ze wschodu

Pracownicy ze wschodu

Pracownicy ze wschodu

Pracownicy z Kazachstanu, Białorusii i Ukrainy

Wynajem
elektromonterów

Wynajem
zbrojarzy

Wynajem
cieśli

Wynajem
brygadzistów

Wynajem
wykończeniowców

Wynajem
magazynierów

i wielu
innych…

Zaufały nam setki firm. I wiesz co?… Ty też nie pożałujesz. Z nami wszystko jest przejrzyste, zrozumiałe i to nas wyróżnia na tle konkurencji.

Pracownicy z Ukrainy

Pracownicy z Kazachstanu

Pracownicy z Białorusi

Jesteśmy licencjonowaną agencją pracy o numerze 16972 wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia.